2010 m. liepos 19 d., pirmadienis

ko nori vyrai

šiandien nuėjau apsiprekinti į  netoliese esančią "rimi". pavarčiau žurnalus ir knygas. pamačiau knygą, kurią jau anksčiau esu varčius ir nusprendžiau dar kartą užmesti akį. o knyga vadinasi labai paslaptingai "ko nori vyrai?". be abejo, visoms moterims knieti tai žinoti.  o kadangi aš ir esu moteris, tai ir nepraėjau pro šalį.

ant viršelio pavaizduota mergina su ant pirštu nupieštais ūsais. matyt čia pirmasis žingsnis vyrų pažinimo kelyje.

o toliau.... trumpai tariant patarimai, kaip padaryti, kad vyras tave vestų. įvairūs patarimai kaip dera ir nedera elgtis, būdai visapusiškai vyrą ištestuoti, klausimai, kuriuos privaloma užduoti bei laikas, kiek pažinties pradžioje negalima seksintis.

anot knygos autoriaus, visi vyrai nori ištikimybės ir putyčių (ten taip ir parašyta). hmmmm... o be to visi vyrai iš prigimties yra medžiotojai (ėėėėėėė?). na, čia aš drįstu paprieštarauti, mieli vyrai. jūsų propropro...seneliai gal ir buvo medžiotojai, bet dauguma šiuolaikinių vyrų sumedžioti sugeba tik šaldytus koldūnus, ką jau čia kalbėt apie moterį... 

tai va, tęsiant knygos autoriaus mintį, iš tariamos vyro-medžiotojo teorijos išeina, kad į moteris jie žiūri kaip į vertingą laimikį arba kaip į sportinį trofėjų. ir jei moteris išmoks visas 178 taisykles kaip dera elgtis, užduos tinkamu laiku tinkamus 5 klausimus, išlauks 3 mėnesių nesiseksinimo laikotarpį... tai ji taps tuo vertingu laimikiu ir gaus pagrindinį prizą - santuoką ir vaikus.

uffff.... man visa tai pasirodė per sudėtinga. o tiksliau sakant - pakankamai vimdanti knyga. geriau jau nežinosiu, ko nori tie vyrai.

aišku, į visą tai galima žiūrėti su humoru, bet matyt šis jausmas manyje nepakankamai išlavintas... na, visi turim trūkumų...

taigi padėjau knygą į vietą. susimedžiojau vištienos file, kurią ką tik labai skaniai sukirtau su tailandietišku saldžiai čiliniu padažu.

 o gal aš nieko taip ir nesupratau, nes nebuvau ant piršto nusipiešus ūsų.