2011 m. kovo 22 d., antradienis

Dukartdu


Dažniausiai nekyla sunkumų perduodant loginę informaciją. Gal dėl to, kad vis gi logika pas visus daug maž panaši. Nepaisant visų vyriškų ir moteriškų logikų skirtumų, į "du kart du" iš kito žmogaus dažniausiai galima tikėtis išgirsti "keturi".
Viskas paprasta.
O su emocijomis sudėtingiau. Skirtingi žmonės skirtingai reaguoja į tuos pačius emocinius signalus. Vieniems triušiukai tarp žibučių sukelia pačius šilčiausius jausmus - kitiems gilų pasišlykštėjimą. Vieniems ketčupu nupieštos širdelės pusryčių lėkštėje - širdį glostanti romantika, kitiems - juokinga banalybė.
Iš tiesų, tai netgi stebėtina, kaip žmonės iš vis susišneka. Nors dažniausiai tai būna "aš apie ratus - tu apie batus". Bet nieko. Galų gale vis tiek prieiname prie "dukartduketuri". Arba bent jau 4,25.
Kažkada skaičiau apie šizofrenikus. Beveik nieko neatsimenu, tik vieną asociaciją: kas bendro tarp slyvos ir katės? Šizofreniko atsakymas - kauliukai.
Sekmadienį "Kino pavasaryje" žiūrėjau filmą "Vizionistai" apie amerikos avangardinio kino kūrėjus. Labai įdomu. Be abejo, pagrindinis herojus buvo Jonas Mekas.
Virtuvėje jau savaitę guli 2 bananai.
Paklauskite manęs: kas bendro tarpo Jono Meko ir bananų? - rudos dėmelės.
2 x 2 =  katė su kauliukais.