2012 m. vasario 14 d., antradienis

Nuotraukos: Adam Xu

Labiau už Kalėdas nemegti galima tik Valentino dieną. Nors gal ir mažiau. Gerai, kad ji vis gi laukiama ramiau - negroja karamelinės dainos ir Kupidonas nemosikuoja lanku ir strėlėm "cho cho cho!" Tyliau, kukliau, be viso to kelių mėnesių ažiotažo. O nesiažiotažinama taip, nes visas babkes per Kalėdas išsiažiotažino. Bet neskoningoms atvirutėms, saldainiams ir kvietkoms užteks.
Jau vakar po miestą lakstė vyrai, apsiginklavę puokštėm. Nes neduokdie  nespės rytoj. Oi baisu ir pagalvoti, kas laukia tadu... Čia tokie pareigingieji-nervingieji. Kurie viskam iš anksto ruošiasi, gal ir kojines lygina. Apatinius, tai tikrai.
Ir aš turbūt gėlių neišvengsiu. Baisu, ar ne? Šiandien su drauge kalbėjom apie užknisančius vyrų dėmėsio ženklus, siurprizus, mielas dovanėles... O paskui susivokėm ir 6 minutes susirietusios kvatojom - nėra daugiau kuo skųstis, tik tuo, kad vyriškiai bilietus į Belgiją perka ar kitą netikėtumą dovanoja. Karvės nedėkingos! Siurprizų jos nemėgsta. Tokias į viešus darbus aprengus salotinėm liemenėm kramtūškes nuo šaligatvių gramdyt!
Tai va ir nežino vyriškiai, ką daryti - padovanosi rožių, negerai - sakys, nenuoširdžiai čia tu, iš pareigos, vien dėl to, kad taip reikia, banalu rožės, be polėkio ir iš viso ne taip. Nepadovanosi - irgi baisu -aš aišku nieko nesitikėjau, sakys, bet vis tiek tikėjausi kažko, o tu nieko... ir dar tylės iš pradžių ilgai, o kai užkalbinsi - dar blogiau - apsiverks. Ir ta proga dar prisimins, kas buvo prieš kelis mėnesius, o gal ir metus. Gal geriau padovanoti, ramiau vis gi. Rožes gal. Banalu. Bet vėl gi - ramu. O ryt gal nespėsiu. Tai iš anksto... Ir bėga tokie įbauginti vyriškiai, kaklaraiščiai plėvesuoja. O moterys jos tokios, dar apipletkins tas rožes ir vis tiek pasijuoks.

Su Valentino diena visus!
Meilės, kantrybės ir supratimo!
Ir dar gero sekso! ;)