2013 m. rugpjūčio 17 d., šeštadienis
Pas mus buvo incidentas. Vienas iš ilgų incidentų karolių - kuriuose įvykiai, kaip mumifikuoti vorai susitingo gelsvos masės bumbuluose.
Naktis. Sunkiai užsimiega. Mintys blaškosi po kaukolės kamarą. Šokinėja nuo dendrito and aksono. Nenori padoriai skaičiuoti avelių.
Užmiegu.
Prabundu nuo garsių Kriso keiksmų - jo kambarys tiesiai po manim.
Eik lauk! Eik iš čia!!! Fuck off!! Ką čia darai? Fuck! Fuck!!!
Kas čia dabar? Galvoju. Košmarai Krisui sapnuojasi?
O gal katinas jam kojas graužia?
Bet taip piktai, taip agresyviai nerėktų ant mūsų žvėriuko. Jie gražiai bendrauja.
Girdžiu Krisas atsikėlė. Pradėjo trankyti durimis.
Reikia patikrinti, kas čia vyksta.
Naktis. Be 20 keturios.
Kas vyksta?
Pas mus buvo vagys.
Krisas miegojo ir prabudo nuo to, kad jo kambary kažkas slankojo su prožektorium. Iš pradžių pagalvojo, kad aš čia taip juokauju. Paskui ėmė rėkti. Būtybė pabėgo.
Virtuvės langas ir galinė durys buvo atidaryti. Matyt, langas nebuvo pilnai uždarytas, tik užstumtas. Jie pro jį ir įlindo, tada atidarė duris.
Nieko nepavogė. Na, nelabai yra ką pas mus vogti. Tik kompai ir Džo muzikos įranga.
Katinas išsigandęs ir pasišiaušęs slėpėsi po kėde.
Filas irgi išėjo pažiūrėt, kas čia per visuotinis sujudimas. Išklausęs situacijos apžvalgą gūžtelėjo pečiais ir grįžo į savo urvą.
Krisas visas persimainęs - ne tas avižinės košės homunkulas, ne apsamanojęs abejingas tinginys, kuris net anš šakos kaboti tingi - ne. Tai buvo riteris languotu chalatu, ginkluotas iškritusiu turėklų kuoliuku - moterų ir kačiukų gynėjas! Visa jo povyza bylojo - mano namai - mano tvirtovė! Aš esu šių namų vyras - turėklo kuoliukas - vėzdas grėsmingas - bėkite nuo manęs niekingi bailiai!
Patikrinome visus kampus - ar niekas nesislepia ir nuėjome miegoti.
Krisui patiko kuoliuku daužyti dušo užuolaidas ir tuščią Džo lovą.
Miegoti visai nesinorėjo. Toks nuotykis dar labiau paspartino beprasmiškų minčių srautą mano elektrinės košės pilnoje galvoje. Katinas supratęs situacijos rimtumą, sutiko ramiai apsikabinus gulėti lovoje - paprastai kvietimą į lovą jis traktuoja kaip iššūkį į dvikovą. Ir iš visų jėgų murkė gerą valandą. Todėl dabar jo naujas vardas - Helicopter.
Pas pažįstamus per porą savaičių buvo įsilaužę 2 kartus. Kai nieko nebuvo namie išdaužė stiklines duris. Ten buvo ką vogti. Per vieną kartą nepanešė matyt.
Tai va. Gerai uždarykite duris ir langus. Turėklų kuoliukas irgi nepamaišys. Pinam įvaizdžiui.

2 komentarai:

  1. vot eto da !mozhet on prosto byl pjanyj i du mal chto domoj zashol? esli zahochesh poboltat' golodranec666 na skaipoviche

    AtsakytiPanaikinti
  2. Vagys atėjo dar kartą ir išsinešė Sedovą. Nuo to naktinio žygio praėjo daug laiko be žinios apie blogerės likimą. Na ir kokie gi niekšeliai ją pradangino iš jos gyvenimo ir blogo?

    AtsakytiPanaikinti