2013 m. rugpjūčio 3 d., šeštadienis

Dėmesio, meilės ir žaidimų

Aš turiu naują draugę. Vardu Piša Forlegs.

Netikėtai pirmadienį paskambino draugė, kad katytė neturi namų ir jei aš jos nepaimsiu - teks jei keliauti į prieglaudą. Gaila katės, sakau, bet kur aš ją dėsiu? Juk gyvenu nuomuojmam name ir nežinau, kur paskui kraustytsiuos. Nuėjau paklausti berniukų - tikėjausi, jie pasakys - ne, na kokia katė, o ką šeimininkas sakys, jis nenorės katės name, ir mes nenorime. O jie kažkodėl nušvito ir pasakė - aišku, imam, negalima katę siųsti į prieglaudą, mes ir pinigų maistui duosim. Šeimininkui nesakysim, ir Filui kol kas nesakom. Teko imti.
 Katytė turėjo sunkią vaikystę - mama atsivedė 3 kačiukus ir jų nemylėjo. Tikriausiai pogimdyvinė depresija. Nemaitino, bandė nužudyti. Teko Pišą atskriti nuo mamos. Paėmė ją vyrukas, kuris jau ir taip turėjo savo katę. Katei mažo daikto atsiradimas namie nepatiko. Laikė kates atskiruose kambariuose. Kačiuką maitino pipete, nes pati dar net ėst negalėjo. Taip ir augo.


Bet kiek gali kates laikyti atskiruose kambariuose? Atidavė katytę broliui. Brolis dirba namie su kompu. Katytė norėjo dėmėsio, meilės ir žaidimų. Broliui tas nepatiko. Jis neturėjo dėmesio, meilės ir žaidimų. Ir pasakė - išsiųsiu ją į prieglaudą. Va, kokių brolių būna.
Tada katės gyvenime atsiradau aš ir Krisas. Ir kažkodėl ji pamilo Krisą. Sėdi kartu mūsų bendrame kambary. Aš pašeriu. Valgydama murkia, kaip traktorius. Paimu į savo kambarį - pabūna, apeina viską ir grįžta pas Krisą. Aš jaučiuosi išduota. Aš irgi noriu dėmesio, meiles ir žaidimų!!! Kur mano porcija?
Kuriu teorijas raminančias mano ego - tiesiog apačioj jos maistas ir tualetas, jos mamos pareigas ėjo vyras - todėl ji saugiau jaučiasi su vyru. Ir rūkantis vyras, Kriso kvapas primena surogatinę mamą. Juk negali būti, kad tas liurbis jai tiesiog patinka labiau negu aš???
Kate, jei neduosi man dėmesio, meilės ir žaidimų - eisi į prieglaudą!


Atvirai šnekant, katytė ne gražuolė. Prieglaudoje ji turėtų mažai šansų rasti naujus namus.
O šiaip, katytė protinga. Iš karto gamtinius reikalus atliko tvarkingai į savo dėžę. Smalsi, juokinga. Letenos didelės - augs įžvėrį. O dabar vaikšto ištempus kaklą, kad viską matyti, gaudo savo uodegą ir slepiasi nuo staigaus triukšmo.
Džo išvažiavo dviem savaitėm į Prancūziją. Nematys katės augimo.
Filas buvo pastatytas priešais faktą - va mūsų katė, ji čia gyvens. Ir netikėtai apsidžiaugė. Aš tikėjausi kitokios reakcijos - negalim laikyti, man alergija, pavyzdžiui. Katytė net ir Filui suminkštino širdį.
Krisas sėdi ant sofos, stebi žaidžiančią Pišą ir šypsosi. Netgi juokiasi. Tai jam į naudą. O tai sėdėdavo visą dieną vienas. Dabar turi mažą draugę. Man negaila, tegul draugauja. Tegul Krisas šypsosi. Tegul būna Piša su juo. Jinai jam reikalingesnė. Aš savo dėmesio, meilės ir žaidimų porciją gausiu ir kitur.


6 komentarai:

 1. Aš vat ,pvz, nesuprantu, kaip iki šiol galėjau gyventi be katino. Dabar atostogauju jau dvi savaitės, katinas namus saugo, negaliu praeiti pro jokią katę. Taip pasiilgau...
  O tavoji Piša man labai graži ! Su katinu niekada nebūsi vienišas namuose ;)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Taip, namai be katino - nepilni. :)
   Šokinėja dabar aplinkui akis išpūtus - neįmanoma nesišypsoti. Na, motiniška meilė jau apakino mane - ir Piša man pati gražiausia. :)))

   Panaikinti