2011 m. kovo 9 d., trečiadienis

Apie net nežinau kąGeriu rytinę arbatą su antibiotikais. Nes jau visai nebepatinka, kas darosi mano organizmėlyje. Geriu rytinę kavą (po arbatos eina kava) ir žiūrinėju, kas dedasi pasaulyje. Kažkur Irane ant krano tabaluoja viešai pakarta moteris. Ir dar paaiškinimas neišmanantiems korimo įpatybių, kad tokiu būdu pakartas žmogus lėtai miršta dar 20 minučių. Ok. Dar kažkokios kruvinos nuotraukos iš žmonijos gyvenimo. Perversija kažkokia - kava su lavoniena. Bet nepaneigsi - čia pat už keleto tūkstančio kilometrų tai vyskta su tokiais pat žmonėmis. Nesąmonė, neteisinga, nesveika. Visai žmonijai, kaip vienam organizmui reiktu sugirdyti antiidiotikų kursą. Gal padėtų?
O gal viskas dėl to, kad dievas kūrė šį pasaulį vienas. Šešias dienas kūrė, o vieną ilsėjosi. Žmogaus ėmėsi jau šeštą dieną, prieš tai sukūręs žemę ir dangų, augalus ir gyvūnus  - išseko, išvargo, kūrybinė krizė apėmė. Tai ir gavosi žmogus toks, koks gavosi. Ką čia bepridursi... O mums gyvent. O šeši dievai galėjo sukurti šį pasaulį per vieną dieną. Dar patartų vienas kitam, padėtų, papildytų. O paskui visi drauge linksmai šešias dienas švęstų.
Dažnai kalbama apie senatvinę silpnaprotystę. Jaunatvinė silpnaprotystė kur kas labiau išplitęs reiškinys. Seniai sėdi savo kamarėlėse ir bumba po nosimi, na dar kartais parduotuvėje stumteli ar pabendraut apie sviesto kainas užsimano. O jauni nevispročiai valdo pasaulį.
Aišku, yra normalių žmonių. Kartais tenka sutikti. Nereikia painioti "normalių" ir "paprastų" žmonių. Normalūs kaip tik dažniausiai būna neeiliniai žmonės.
Nors  - "Mes vadiname protingais tuos, kurių kvailystes sugebame atleisti" - kaip sakė kažkoks klasikas ir buvo teisus.
O dar auksinė frazė - Jūs turite teisę išlikti kantrus. Viskas, kas jus erzina, gali būti ir bus panaudota prieš jus.
O mane labiausiai erzina manyje gyvenantis žmogus.