2013 m. vasario 14 d., ketvirtadienis


Jezusmarija, nespėjo praeiti kalėdosnaujimetai, kaip vėl reikia visus sveikinti. Man per daug. Man ir taip visko per daug. Todėl viską mažinu. Beveik iki nulio.
Nagai iki nulio. Pirmą kartą per beveik 34 metus ant žydros šlapios planetos pradėjo sluoksniuotis nagai.
O į nuriebintą pieną deda titano dioksidą, kad jis atrodytų baltas. Nes 0,1% riabumo pienas negali būti baltas. Čia aš neseniai sužinojau, todėl visiems pasakoju. Nuriebinto pieno negeriu. Išviso negerčiau, jeigu nebūčiau anglų apsuptyje.
Šiaip tą titaną deda ir į varškę, kad būtų balta. Ir į kitus maistus, kurie patrauklesni balti, kaip tinkuotos lubos. Kaip viešo tueloto plytelės. Nieko gero tame nėra. O juk, rupūžės, nerašo. Na, jei ir rašytų, dauguma bukų vartotojų nesuprastų. Piktinasi dabar anglai, kad jų šaldytose vieno svaro lazanjose, o dieve dieve, rado arklienos pėdsakų. Džiaukites. Ar pigiose nevalgomose dešrose. Siaubas koks, rado arklienos DNR. Džiaukites. Jūs sudėtį skaitėte? Ten oficialiai mėsos 6%. O dėl kitko galvos neskauda? Ne? Arkliena, šiuo atveju, mažiausias blogis.
Todėl geriau nevalgyt. Arba neskaityt. Arba nežinot. Arba nesukt galvos.
Visada pavydėjau nerūpestingiems durniams.
Va kur tikroji laimė.
Teisingai sako rusai - gorė ot uma. Sielvartas nuo proto.
Sielvartas. Todėl pietums suvalgiau šokoladinio pyrago. Irgi E visokių priėta, iš karto žandai išraudo. Taip aš reaguoju į prastą maistą, daktariškas dešras ir tai, ko geriau nevalgyti.
Nagai dalinasi.
Skaičiau, kad reikia valgyti kasdieną po šaukštelį nedažytos, nekvepintos želatinos. Po mėnesio pagarės. Arba vitaminus gerti. Kalcius visokius. Vitaminą D, saulę kompensuojantį.
Mėnuo želatinos - tai beveik kilogramas. Valgyti šaukštais. Neestetiška. Bet ko dėl nagų nepadarysi. Ūkyje labai naudingas daiktas. Dabar net nosies žmoniškai neišsikrapšyti...
Norėjau kažką romantiško parašyti.
Reikia puoštis, o nagai sloksniuojasi.
Meilė...
Pavydžiu nerūpestingiems durniams.