2015 m. lapkričio 5 d., ketvirtadienis

foto David Yarrow, su tekstu nesusiję, bet nugi faina

Sakau - visi žmonės privaloma tvarka turi vaikščioti į pasimatymus.
Rašysiu į sveikatos apsaugos ministeriją racionalizacinį pasiūlymą kaip atsakinga ir neabejinga pilietė. Neabejinga artimo savo sveikatai - dvasinei ir fizinei. Pilietė su megzta berete (3 vnt.) ir per daug kačių (+20 vnt.). Pilietinė iniciatyva tiesiogiai proporcinga kačių ir virbalų skaičiui.
O gal aš jau čia kartojuos? Berods, šita mintis man jau buvo kilus prie porą metų, bet ne visas savo išmintingas mintis spėju užrašyti... todėl pasauly ir nėr tvarkos ir šviesos.

"Visi pilnamečiai veiksnūs piliečiai turi vaikščioti į pasimatymus 2 kartus į metus. Santuoka ir nėštumas nuo pasimatymų neatleidžia."

Tam reikalui sudaryta speciali ypatingoji valstybinė pasimatymų komisija reguliuotų šitą reikalą. Būtų sudaryta anketų bazė, kad parinkti tinkamus partnerius pasimatymui. Prašau nemaišyti ir kumsčiais nemakaluoti - jokių neištikimybių aš čia nepropaguoju. Pasimatymus vaikščiot sveika! O jeigu jūsų santykiai tokie išklerę, kad vienas pasimatymas juos sugriauna - ne veidrodis kaltas, kad snukis kreivas.
Sakysit - ir šiaip į kavines, resotranus, čiuožyklas ir skersgatvius vaikščiot galima. Galima.
Bet pasimatymo esmė ne tame. Į pasimatymą eini su nepažįstamu žmogus, na labai mažai pažįstamu. Kai geri kavą su pažįstamais - viskas kaip visada. Darbas užknisa, viršininkas debilas, kaimynai - laukiniai. O pasimatyme - visi pasitempę, viskas puiku. Visi myli savo darbą visa širdim, atiduoda visą save savo veiklai, gerbia aplinkinius, vertina kiekvieną gyvenimo minutę, visų pirma yra reiklūs sau.
Pasimatyme atsisėdi ant suoliuko po gatvės žibintų nušviestais medžiais. Groja gatvės muzikantas. Pučia ryškiai raudoną triūbą. Ateina jaunimo grupelė ir visi linksmai šoka aplinkui. Raudona triūba triūbyja dar skambiau. Dėl tokių akimirkų jis čia ir groja. Pašoko. Pasifilmavo. Nuėjo linksmi. Ir atrodo, kad tam žmonės ir eina į gatves - šokti ir šypsotis.

Tai va.

Gerbiama sveikato apsaugos ministerija,
niekam ne paslaptis, kad Lietuva gedulingai pirmauja savižudybių varžybose. Prašau imtis ryžtingų veiksmų demografinės situacijos gerinimui ir įvesti privalomus pasimatymus pilnamečiams Lietuvos respublikos gyventojams.
Esu įsitikinusi, kad reguliari pasimatymų praktika teigiamai veikia tiek emocinį, tiek psichosomatinį žmogaus stovį...
Bla bla bla

Pagarbiai,
sedova
xx



Komentarų nėra:

Rašyti komentarą